Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pilawa.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pilawa - powiat siedlecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy widocznie większą renomą. Nic dziwnego, w końcu jest to materiał, jaki umie się do perfekcji wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po sztampowe – wszystkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dopasowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy więc do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, i jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać także w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 4

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie przyjemnie zdołać zademonstrować Państwo walory tej interesującej alternatywy.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z naszej klarownej witryny to lustra na indywidualne zlecenie, jakie nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dosadne, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej idealnej oferty wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, ale także prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY