☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Milanówek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Milanówek - powiat grodziski.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest niesłychanie ciekawy. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej codzienności. Nasza idealna propozycja opiera się naturalnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic zadziwiającego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując oszałamiającą jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 6

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Czasem jednakże nie ma się możliwości odszukania tych znakomicie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to de facto serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę


  • ral,
  • ica,
  • ncs.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY