☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Podkowa Leśna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Podkowa Leśna - powiat grodziski.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszystkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już nieraz tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa standardową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać również w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 4

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie móc przedstawić Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Kolejna propozycja z naszej strony to lustra na wymiar, które nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w samej rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość opisującej nas propozycji wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jakkolwiek także prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY