Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Nowe Brzesko.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Nowe Brzesko - powiat proszowicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny materiał. Oszałamia w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej normalności. Stworzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż nasza idealna propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w właściwie przystępnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Jeżeli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic zadziwiającego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując oszałamiającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Wolno nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli jedynie interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Nieraz jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 9

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na indywidualne zamówienie, jakie Państwo proponujemy to produkty :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem doskonałego stosowności opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się specyfiką tych palet, wie że są w istocie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. Nasza idealna oferta obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY