Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Opatowiec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Opatowiec - powiat kazimierski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą wziętością. Nic ekstrawaganckiego, w ostateczności jest to materiał, jaki umie się bez zarzutu wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style przystrajania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć też w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 2

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Olśniewającym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w rzeczy samej imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, wobec tego dbając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY