Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Skalbmierz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Skalbmierz - powiat kazimierski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


W ostatnich latach widać kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic dziwnego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się do perfekcji wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowomodnego, po sztampowe – wszystkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już nieraz tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to albowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy design,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć też w należącej do nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich dużym atutem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 8

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie miło móc zademonstrować Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Kolejna propozycja z opisującej nas witryny to lustra na zamówienie, które bezbłędnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dobitne, jednakże w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej profesjonalnej propozycji wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, jednak też oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY