☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pionki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pionki - powiat radomski.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Fascynuje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej codzienności. Mamy radość zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Jeżeli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic zadziwiającego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w gruncie rzeczy śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując znakomitą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 2

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Od czasu do czasu niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to rzeczywiście serdecznie zachęcamy.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją idealnego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę


  • ral,
  • ica,
  • ncs.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY