☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Skaryszew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Skaryszew - powiat radomski.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest ogromnie ciekawy. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w prowadzonej przez nas zwyczajności. Nasza idealna oferta opiera się właśnie o współczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Konsumentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeżeli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekscentrycznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując fenomenalną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 2

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w każdym mieszkaniu – jest wyraźne. Jednak nie zawsze wolno odkryć te bezbłędnie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, jakie Państwo oferujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem imponującego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. Prowadzona przez nas oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY