Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Poręba.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Poręba - powiat zawierciański.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W ostatnich latach dostrzega się ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak przyzwoicie wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprzyzwoiciej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem profesjonaliści, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w opisującej nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać także w naszej idealnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą profesjonalną ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło zdołać pokazać Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania !


Następna propozycja z prowadzonej przez nas witryny to lustra na zamówienie, które znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w rzeczywistości imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraźne, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wcielić w każdą szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas propozycji wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, jednak też prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY