Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szczekociny.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szczekociny - powiat zawierciański.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą renomą. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po stereotypowe – wszystkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa standardową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj wygodny, i jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać też w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim plusem jest fakt, iż przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam nadzwyczaj miło zdołać zademonstrować Państwo atuty tej interesującej opcji.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z naszej profesjonalnej witryny to lustra na indywidualne zamówienie, jakie znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w zasadzie imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej oferty wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, lecz także oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej klarownej oferty. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY