Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Siewierz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Siewierz - powiat będziński.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą wziętością. Nic zadziwiającego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się nienagannie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszystkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprzyzwoiciej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem eksperci, jak i kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć też w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:



2 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bez zarzutu nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim atutem jest fakt, iż dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w każdą szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas oferty wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, lecz również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY