Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wojkowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wojkowice - powiat będziński.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest niezwykle fascynujący. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej klarownej codzienności. Nasza propozycja opiera się oczywiście o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż nasza oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w gruncie rzeczy przystępnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w istocie ładne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując perfekcyjną jakość i fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odnaleźć w każdym domu – jest dobitne. Nieraz niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych bez zarzutu dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, jakie Państwo oferujemy to produkty :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w rzeczywistości serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem znakomitego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć odrobinę intrygował się swoistością tych palet, wie że są w istocie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeśli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wypatrywać dalej. W naszej klarownej ogromnej ofercie będzie wszystko, co niezbędne i to w faktycznie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY