Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sośnicowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sośnicowice - powiat gliwicki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W ostatnich latach dostrzega się ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic paradoksalnego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się nienagannie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po szablonowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najprzyzwoiciej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem specjaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, do perfekcji nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć też w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło zdołać przedstawić Państwo plusy tej interesującej opcji.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Wspaniałym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w zasadzie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu porządnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. Jeśli pojawią się jakieś pomocnicze zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY