Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Toszek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Toszek - powiat gliwicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to świetny materiał. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest niezmiernie interesujący. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności oraz doskonałości. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas codzienności. Mamy przyjemność opisać Państwu ofertę, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeżeli pragną Państwo zapoznać więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekstrawaganckiego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując zdumiewającą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednak nie zawsze wolno znaleźć te znakomicie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 10

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło wobec tego zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wyszukiwać dalej. Stworzona przez nas propozycja zawiera wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY