☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Tyszowce.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Tyszowce - powiat tomaszowski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak odpowiednio wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne nienagannie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych wymogów.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć także w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 7

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym walorem jest fakt, iż zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie zdołać zademonstrować Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z naszej profesjonalnej witryny to lustra na zamówienie, jakie bezbłędnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


Troszczymy się o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu słusznego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY