Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Buk.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Buk - powiat poznański.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W minionych latach dostrzega się obfity wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób niesłychanie wygodny, i jakże designerski !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy design,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć również w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę także o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bezbłędnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym plusem jest fakt, iż zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Nasza propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Imponującym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas propozycji wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, jednakowoż także prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej klarownej propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY