Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pobiedziska.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pobiedziska - powiat poznański.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


W ostatnich latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszelkie style przystrajania wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć też w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą klarowną ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym atutem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są oczywiste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Klientów, dlatego dbając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu porządnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej idealnej propozycji. Jeśli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY