Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Grybów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Grybów - powiat nowosądecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Nic ekscentrycznego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się idealnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po standardowe – wszystkie style ozdabiania wnętrz będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie profesjonaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w opisującej nas szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa schematyczną glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj wygodny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju design,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć też w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 0

Dane kontaktowe:

MARCINIAK2
   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w samej rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość należącej do nas propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, ale też prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej szerokiej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY