☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Gryfów Śląski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Gryfów Śląski - powiat lwówecki.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Olśniewa w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej profesjonalnej normalności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że nasza propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy osiągalnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując doskonałą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Jednak nie zawsze wolno odnaleźć te bez zarzutu zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na wymiar, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 4

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło więc zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę intrygował się specyfiką tych palet, wie że są faktycznie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. Stworzona przez nas oferta obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY