☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Halinów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Halinów - powiat miński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu materiał. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie intrygujący. To lekkość, transparentność i siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej normalności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w istocie przystępnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Jeśli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To ogromnie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując imponującą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie interesuje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 8

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Nieraz jednakże nie ma się możliwości odnalezienia tych znakomicie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na wymiar, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to de facto serdecznie zachęcamy.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem doskonałego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by znaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeśli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wypatrywać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy może sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY