☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mrozy.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mrozy - powiat miński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny materiał. Oszałamia w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej normalności. Stworzona przez nas propozycja opiera się właśnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Jeśli chcą Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując renomowaną jakość i fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednakże nie zawsze można odszukać te perfekcyjnie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 9

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar, jakie Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło wobec tego zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem idealnego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Zezwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć odrobinę interesował się specyfiką tych palet, wie że są faktycznie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY