☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sulejówek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sulejówek - powiat miński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W minionych latach widać duży wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz wypada przyznać, że robi to w sposób bardzo wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  •  prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć również w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 0

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie zdołać pokazać Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kapitalnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dobitne, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wcielić w każdą szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej oferty wyraża się również tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednak również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY