Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kalety.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kalety - powiat tarnogórski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Fascynuje w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas powszedniości. Mamy radość zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To bardzo specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując znakomitą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednak nie zawsze wolno znaleźć te perfekcyjnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 6

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją doskonałego dopasowania opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w de facto konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY