Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Miasteczko Śląskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Miasteczko Śląskie - powiat tarnogórski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak przyzwoicie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po szablonowe – wszelkie style dekorowania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne do perfekcji odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo eksperci, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa sztampową glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób niesłychanie wygodny, oraz jakże designerski !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezmiernie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć również w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 1

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania !


Olśniewającym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w istocie imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dosadne, jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wskutek tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej klarownej propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY