Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Radzionków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Radzionków - powiat tarnogórski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Czaruje w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności oraz doskonałości. Niemniej jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas codzienności. Stworzona przez nas propozycja opiera się właśnie o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w rzeczywistości przekonującej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Jeżeli pragną Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując fenomenalną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w każdym domu – jest ewidentne. Mimo to nie zawsze można odnaleźć te bezbłędnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, które Państwo oferujemy to produkty :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w gruncie rzeczy serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 7

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Nasza idealna oferta obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY