Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kolonowskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kolonowskie - powiat strzelecki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to doskonały materiał. Czaruje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas normalności. Nasza idealna propozycja opiera się oczywiście o współczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w gruncie rzeczy dogodnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To bardzo charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz pokaźniejszą popularnością.


Nic dziwnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując doskonałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli jedynie intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odnaleźć w jakimkolwiek domu – jest ewidentne. Niekiedy jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 1

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to faktycznie serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w takim razie zabraknąć w należącej do nas ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się swoistością tych palet, wie że są właściwie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. W opisującej nas szerokiej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w ściśle mówiąc konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY