Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Leśnica.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Leśnica - powiat strzelecki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to wspaniały surowiec. Czaruje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas zwyczajności. Nasza oferta opiera się oczywiście o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach należącej do nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, iż nasza oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w zasadzie osiągalnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ściśle mówiąc ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odszukać w każdym domu – jest dosadne. Jednak nie zawsze wolno odszukać te perfekcyjnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


Pozwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. W opisującej nas ofercie będzie wszystko, co niezbędne i to w właściwie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY