Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zawadzkie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zawadzkie - powiat strzelecki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki jakiemu powstaje jest niezmiernie interesujący. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas normalności. Nasza oferta opiera się naturalnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w ściśle mówiąc przekonującej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Jeśli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. To niezwykle charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic ekscentrycznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując zachwycającą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Jednak nie zawsze można odszukać te perfekcyjnie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 4

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło więc zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wyszukiwać dalej. Nasza idealna oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY