☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Leśna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Leśna - powiat lubański.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Olśniewa w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej normalności. Prowadzona przez nas propozycja opiera się oczywiście o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To ogromnie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując zachwycającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Wolno nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się znaleźć w każdym domu – jest wyraziste. Niemniej jednak nie zawsze wolno odnaleźć te doskonale dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 2

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej ofercie szkła lakierowanego, jakie doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w samej rzeczy imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wyszukiwać dalej. Prowadzona przez nas oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy może sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY