Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świeradów-Zdrój.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świeradów-Zdrój - powiat lubański.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do naszego szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak przyzwoicie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszystkie style przystrajania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne nienagannie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie fachowcy, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w opisującej nas ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju design,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć również w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli należącą do nas ofertę także o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło móc pokazać Państwo plusy tej interesującej opcji.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są ewidentne, jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej bogatej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY