☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Olszyna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Olszyna - powiat lubański.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W ostatnich latach dostrzega się ogromny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak przyzwoicie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po standardowe – wszelkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dopasowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej klarownej szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z opcją, która pomału odsyła do lamusa standardową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niesłychanie wygodny, oraz jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć również w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 3

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym pozytywem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Nasza propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Kolejna propozycja z należącej do nas witryny to lustra na indywidualne zamówienie, jakie znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, w następstwie tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu wyśmienitego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY