Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Niemodlin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Niemodlin - powiat opolski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą popularnością. Nic wątpliwego, w końcu jest to materiał, który potrafi się bez zarzutu wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć także w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną ofertę także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 7

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło móc zademonstrować Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Imponującym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest de facto imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednak w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość prowadzonej przez nas oferty wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, ale też oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY