Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Prószków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Prószków - powiat opolski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy widocznie większą renomą. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak porządnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po stereotypowe – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z przyjemnością profesjonaliści, jak oraz konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w należącej do nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć też w naszej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 4

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Następna propozycja z prowadzonej przez nas strony to lustra na wymiar, jakie gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są wyraźne, jednakże w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas oferty wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jakkolwiek również oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej idealnej bogatej ogromnej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY