Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ozimek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ozimek - powiat opolski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W ostatnich latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic dziwnego, w końcu jest to materiał, jaki umie się znakomicie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowoczesnego, po standardowe – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać także w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 10

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim walorem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie przyjemnie zdołać pokazać Państwo plusy tej interesującej opcji.


Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Perfekcyjnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest w zasadzie imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej oferty wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednakowoż też prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się należącej do nas bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY