☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rejowiec Fabryczny.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rejowiec Fabryczny - powiat chełmski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to świetny surowiec. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niezmiernie intrygujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej normalności. Mamy radość zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w właściwie przekonującej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując wspaniałą jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niemniej jednak nie zawsze można znaleźć te bez zarzutu dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 7

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem świetnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się szczególnością tych palet, wie że są faktycznie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeżeli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. W należącej do nas ogromnej ofercie jest wszystko, co wymagane i to w w rzeczy samej konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY