☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Siedliszcze.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Siedliszcze - powiat chełmski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny materiał. Urzeka w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej codzienności. Mamy przyjemność opisać Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic paradoksalnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ogromnie estetyczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując zdumiewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Wolno nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 10

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odnaleźć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest wyraziste. Niemniej jednak nie zawsze można odnaleźć te perfekcyjnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem imponującego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do znacznych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się swoistością tych palet, wie że są w istocie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. W naszej szerokiej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w rzeczywiście konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY