☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rejowiec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rejowiec - powiat chełmski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie fascynujący. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas powszedniości. Mamy radość opisać Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • właściwie piękne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując idealną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli tylko intryguje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Czasem jednak nie ma się możliwości znalezienia tych do perfekcji dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar, które Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. W naszej ofercie będzie wszystko, co niezbędne oraz to w w rzeczy samej konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY