Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Aleksandrów Łódzki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Aleksandrów Łódzki - powiat zgierski.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Fascynuje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej profesjonalnej codzienności. Nasza idealna oferta opiera się naturalnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Kontrahentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w istocie dogodnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal powierzchni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic dziwnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując pierwszorzędną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tutaj też zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Czasami jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 5

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy przyjemność opisać lustra na indywidualne zlecenie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY