Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Stryków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Stryków - powiat zgierski.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny materiał. Urzeka w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas codzienności. Mamy radość opisać Państwu ofertę, której istotą jest właśnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu przedstawić w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w de facto dogodnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej piękne,
  • bardzo uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując zachwycającą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tutaj też zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Jednakże nie zawsze wolno odnaleźć te znakomicie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 5

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w opisującej nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wyszukiwać dalej. Nasza oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy może sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY