Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Głowno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Głowno - powiat zgierski.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to wspaniały surowiec. Oszałamia w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej powszedniości. Stworzona przez nas propozycja opiera się oczywiście o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy osiągalnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Jeśli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niesłychanie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic nadzwyczajnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • ściśle mówiąc ładne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując imponującą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Od czasu do czasu jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych idealnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 6

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość opisać lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, wie że są w samej rzeczy imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wypatrywać dalej. W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie jest wszystko, co potrzebne i to w w rzeczywistości konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY