☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Marki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Marki - powiat wołomiński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą popularnością. Nic dziwnego, w końcu jest to materiał, który umie się idealnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po schematyczne – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem fachowcy, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.
To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać także w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 1

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie przyjemnie móc przedstawić Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Świetnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są oczywiste, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


Złożoność naszej oferty wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednak także prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej ogromnej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY