☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Radzymin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Radzymin - powiat wołomiński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Fascynuje w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej powszedniości. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w naprawdę dogodnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic osobliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • ściśle mówiąc piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując znakomitą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Wolno nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 3

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się odkryć w każdym domu – jest wyraźne. Jednak nie zawsze wolno odnaleźć te perfekcyjnie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczywistości serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć trochę interesował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. W opisującej nas ofercie jest wszystko, co niezbędne oraz to w naprawdę konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY