☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mieroszów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mieroszów - powiat wałbrzyski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Urzeka w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej normalności. Mamy radość opisać Państwu ofertę, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w de facto przystępnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niesłychanie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując pierwszorzędną jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w każdym domu – jest ewidentne. Niemniej jednak nie zawsze wolno odnaleźć te idealnie dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, jakie Państwo proponujemy to artykuły :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 9

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło więc zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie będzie wszystko, co potrzebne i to w w gruncie rzeczy konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY