☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szczawno-Zdrój.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szczawno-Zdrój - powiat wałbrzyski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Oszałamia w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej zwyczajności. Mamy radość zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest właśnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując renomowaną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Czasem jednakże nie ma się możliwości odnalezienia tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 5

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło więc zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do dużych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeśli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. W naszej idealnej szerokiej ofercie będzie wszystko, co potrzebne oraz to w naprawdę konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY