Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świątniki Górne.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świątniki Górne - powiat krakowski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po sztampowe – wszystkie style dekorowania wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie specjaliści, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to albowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odnaleźć również w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 5

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich dużym plusem jest fakt, iż przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Kolejna propozycja z naszej klarownej strony to lustra na indywidualne zamówienie, które całkowicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY