Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Krzeszowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Krzeszowice - powiat krakowski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie interesujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas powszedniości. Mamy radość opisać Państwu propozycję, której istotą jest właśnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach naszej klarownej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Jeśli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic dziwacznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w istocie piękne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując pierwszorzędną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli tylko intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 7

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odszukać w każdym domu – jest wyraźne. Mimo to nie zawsze można odszukać te doskonale dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo proponujemy to towary :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to ściśle mówiąc serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w należącej do nas ofercie szkła lakierowanego, które perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Zezwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by znaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wyszukiwać dalej. W naszej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w w zasadzie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY