Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Skawina.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Skawina - powiat krakowski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą renomą. Nic niepokojącego, w ostateczności jest to materiał, który umie się idealnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowoczesnego, po standardowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem eksperci, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, oraz jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać również w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 9

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym plusem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest de facto imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość opisującej nas propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, ale też oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się opisującej nas bogatej szerokiej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY