Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Słomniki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Słomniki - powiat krakowski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to olśniewający surowiec. Olśniewa w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz doskonałości. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas zwyczajności. Stworzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszych Kontrahentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic niepokojącego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej śliczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując doskonałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli tylko interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Jednak nie zawsze można odkryć te znakomicie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 6

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy przyjemność opisać lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to ściśle mówiąc serdecznie zachęcamy.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


Zezwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do wielkich możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada poszukiwać dalej. W naszej ogromnej ofercie jest wszystko, co wymagane i to w w zasadzie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY