☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bemowo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bemowo.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Nic paradoksalnego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się bezbłędnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszelkie style ozdabiania wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne po mistrzowsku odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa schematyczną glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, oraz jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać także w opisującej nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 1

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim walorem jest fakt, iż zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło zdołać zademonstrować Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Następna propozycja z naszej idealnej strony to lustra na wymiar, jakie bardzo dobrze nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w istocie imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są klarowne, jednakże w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej profesjonalnej oferty wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, niemniej jednak także oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY