☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Żoliborz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Żoliborz.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to olśniewający materiał. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest ogromnie interesujący. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas normalności. Mamy radość zaprezentować Państwu ofertę, której istotą jest naturalnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w gruncie rzeczy przystępnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal powierzchni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To bardzo specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz pokaźniejszą popularnością.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując świetną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 10

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niemniej jednak nie zawsze można odnaleźć te do perfekcji dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem świetnego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, wie że są rzeczywiście imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie jest wszystko, co potrzebne oraz to w de facto konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY